Ластівка, відлітаючи у вирій, повинна пролетіти 1500 км. Перші 5 год вона летіла зі швидкістю 62

км/год, а наступні 3 год - зі швидкістю 54 км/год. Скільки кілометрів залишилося пролетіти ластівці? Срочно решения даю баллов сколько хотите пжж

Ответы на вопрос

Отвечает Эльмовский Дмитрий.

Ответ:

1082 км

Пошаговое объяснение:

Розв'язання

1) 62х5=310(км) пролетіла за перших 5 год.

2) 54х3=162(км) пролетіла за наступні 3 год.

3) 310+162=472(км) всього пролетіла

4) 1500-472=1028(км)

Відповідь: 1028 км