Помогите быстро пэжэээ (x-0,5):9=-0,6 -5,8·X-1,24=1,08 3,5X+1,9x=-44,82


Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Елизавета.

Ответ:

Щоб розв'язати цю систему рівнянь, спочатку виконаємо алгебраїчні перетворення над кожним рівнянням, щоб виділити змінну x.(x-0,5)/9=-0,6

Множимо обидві сторони на 9, щоб позбутися від знаменника:

x - 0,5 = -5,4

Додаємо 0,5 до обох сторін:

x = -4,9-5,8x - 1,24 = 1,08

Віднімаємо 1,24 від обох сторін:

-5,8x = 2,32

Ділимо обидві сторони на -5,8:

x = -0,43,5x + 1,9x = -44,82

Об'єднуємо подібні доданки:

5,4x = -44,82

Ділимо обидві сторони на 5,4:

x = -8,3Отже, розв'язок системи рівнянь:

x = -4,9, -0,4, -8,3

Пошаговое объяснение: