2. Обчисли частку чисел 5 i A -1: 4 В 2 5 5 Г (1 бал) 1: 4 25​


Ответы на вопрос

Отвечает Герман Степан.

Щоб обчислити частку чисел, потрібно поділити перше число на друге.

а) 5 ÷ (-1/4) = -5 x 4 = -20

б) 2 5/5 ÷ 1/4 = 2.8 ÷ 0.25 = 11.2

в) 1 ÷ 4 ÷ 25 = 0.01