З двох пунктів одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси. Швидкість першого автобуса

45 км/год, а іншого - 72 км/год. Перший автобус до зустрічі проїхав 135 км. Знайдіть відстань між пунктами?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:

351 км

Пошаговое объяснение:

через 135:43=3 (год) відбулася зустріч

72*3=216 (км) проїхав другий автобус до зустрічі

135+216=351 (км) між містами