ДАЮ 30 БАЛЛІВ!!! Підберіть одну з можливих формул n-го члена послідовності, першими членами якої

є числа: 1/4; 1/9; 1/16; 1/25; 1/36; ….

Ответы на вопрос

Отвечает Наумкин Паша.

Дану послідовність можна представити в наступному вигляді:

\frac{1}{2^2}; \frac{1}{3^2}; \frac{1}{4^2}; \frac{1}{5^2}; \frac{1}{6^2}

Отже, формула для n-го члена такої послідовності буде така:

a_n=\frac{1}{(n+1)^2}