Знайди периметр і площу квадрата сторона якого доривнюе 2.9 см


Ответы на вопрос

Отвечает Козловская Полина.

Пошаговое объяснение:

Р квадрата = а * 4

а = 2,9 см

Р = 2,9 * 4 = 11,6 см

S квадрата = а²

а = 2,9 см

S = 2,9² = 2,9 * 2,9 = 8,41 см²

Отвечает Жукова Рина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) Периметр

Квадра́т — чотирикутник, у якого всі сторони рівні і всі кути прямі.

P = a + a + a + a, де a — сторона.

Р = 4 • 2,9 = 11,6 (см)

(4-це 4 сторони, вони рівні, т.є. кожна сторона 2,9 см)

2) Площа

Площу квадрата обчислюють за формулою: S = a^{2}, тобто щоб знайти площу квадрата, треба його сторону помножити саму на себе.

S = 2,9*2,9=8.41 (cm^{2})