2) 8 - 0,2a = -0,4a + 4 = ПЕРЕВІРКУ ТОЖЕ ПОЖАЛУЙСТА ПРОШУ ПЕРЕВІРКУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аблажевич Дмитрий.

Ответ:

Розв'язуємо систему рівнянь:

8 - 0.2a = -0.4a + 4

Спочатку знайдемо значення a, що задовольняє перше рівняння:

8 - 0.2a = -0.4a + 4

0.2a - 0.4a = 8 - 4

-0.2a = 4

a = -4/(-0.2)

a = 20

Підставляємо a = 20 у друге рівняння і перевіряємо:

-0.4a + 4 = -0.4(20) + 4 = -8 + 4 = -4

Отже, a = 20 є розв'язком системи.

Перевіряємо перше рівняння:

8 - 0.2a = 8 - 0.2(20) = 8 - 4 = 4

Перевіряємо друге рівняння:

-0.4a + 4 = -0.4(20) + 4 = -8 + 4 = -4

Обидва перевірки дають правильний результат, тому розв'язком системи є a = 20, і перевірено, що він є коректним.

Отвечает Михайлов Семён.

Відповідь:

22

Покрокове пояснення:

8 - 0,2a = -0,4a + 4 =
8 - 0,2а = 3,6
- 0,2а = 3,6 - 8
- 0,2а = - 4,4
а = 22

Перевірка:

8 - 0,2 : 22 = - 0,4 : 22 + 4
8 - 0,2a = -0,4a + 4