2. Знайди частину від цілого. Запиши обчислення 1/6 від 3 год., 2/4 від 1 хв., 3/5 від 2 км​


Ответы на вопрос

Отвечает Trofimova Natalija.

Ответ:1/6 від 3 год. = (1/6) * 3 год. = 0.5 год.

2/4 від 1 хв. = (2/4) * 1 хв. = 0.5 хв.

3/5 від 2 км = (3/5) * 2 км = 1.2 км.

Пошаговое объяснение:

1/6 від 3 год. = (1/6) * 3 год. = 0.5 год.

2/4 від 1 хв. = (2/4) * 1 хв. = 0.5 хв.

3/5 від 2 км = (3/5) * 2 км = 1.2 км.

Отвечает Петрушин Дмитрий.

Відповідь:

1/6 від 3 год. = (1/6) * 3 год. = 0.5 год.

2/4 від 1 хв. = (2/4) * 1 хв. = 0.5 хв.

3/5 від 2 км = (3/5) * 2 км = 1.2 км.

Покрокове пояснення: