Знайди всі натуральні значеня х за яких нерівність буде правильною а)2 < x < 5 3/7 б) 3/13

< х/13 < 1 в) 2 < х < 7 2/3

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)2 < x < 5 3/7                 х=3;4;5

б) 3/13 < х/13 < 1         3/13 < x/13 < 13/13       x=4;5;6;7;8;9;10;11;12

в) 2 < х < 7 2/3               x= 3;4;5;6;7