Знайдіть x якщо а) - х = - 31 б) - х = 0 в) - х = 20 г)- х = - 40


Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Гриша.

Ответ: a) 31 b) 0 в) 20 г) 40

Пошаговое объяснение:

а) Щоб знайти х, потрібно помножити обидві сторони рівності на -1:

-х = -31

(-1) * (-х) = (-1) * (-31)

х = 31

Отже, x дорівнює 31.

б) Щоб знайти х, потрібно помножити обидві сторони рівності на -1:

-х = 0

(-1) * (-х) = (-1) * 0

х = 0

Отже, x дорівнює 0.

в) Щоб знайти х, потрібно помножити обидві сторони рівності на -1:

-х = -20

(-1) * (-х) = (-1) * (-20)

х = 20

Отже, x дорівнює 20.

г) Щоб знайти х, потрібно помножити обидві сторони рівності на -1:

-х = -40

(-1) * (-х) = (-1) * (-40)

х = 40

Отже, x дорівнює 40.