Спрости вираз, та знайти його значення: 1) Якщо n=5, k=7, тодi -4(n-k) ; 2) Якщо m=9, n=8, тодi

4m-(m+3n) ;3) Якщо a=2,5, b=3, тодi -3a-(8b-15a) ;4) Якщо x=5, y=2,5, тодi 6(2x-3y)-2(x+y).ОТВЕТ НЕ ПО ТЕМЕ-БАН, ЖАЛОБА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бламбирус Артур.

-4(n-k) = -4(5-7) = 8

4m-(m+3n) = 4(9)-(9+3(8)) = 36-33 = 3

-3a-(8b-15a) = -3(2.5)-(8(3)-15(2.5)) = -7.5 - (-22.5) = 15

6(2x-3y)-2(x+y) = 6(2(5)-3(2.5))-2(5+2.5) = 6(10-7.5)-2(7.5) = 15 - 15 = 0

Отже,

-4(n-k) = 8;

4m-(m+3n) = 3;

-3a-(8b-15a) = 15;

6(2x-3y)-2(x+y) = 0.