Два електросамокати знаходяться вздовж однієї дороги на відстані 20 км. Яка відстань буде між ними

через 30 хвилин, якщо вони одночасно почнуть рух у різних напрямках зі швидкістю 16 км/год? Будь ласка, з покровом поясненням! Даю 70 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Ответ:

36 км

Пошаговое объяснение:

1) 16 * 0,5 = 8 (км) - проедет каждый самокат за 30 минут

2) 8 + 8 = 16 (км) - удалятся друг от друга два самоката за 30 минут

3) 20 + 16 = 36 (км) - расстояние между самокатами через 30 минут