Є дві ялинки з голками. На двох ялинках разом 62852 г.. Скільки голок на першій ялинці, якщо на ній

на 1174 г. більше ніж на другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Света.

Ответ:

перша ялинка 32013г. друга 30839г.

Пошаговое объяснение:

нехай 62852 г. = 2x +1174

2x +1174=62952

2x=62852-1174

2x=61678

x=30839

одже за першій ялинці 30839+1174=32013г. а на другій 30839г.