Запиши три таких значення у, щоб нерівніст була правильною. 40000×y<280000 Срочно помощь​


Ответы на вопрос

Отвечает Савинова Ксения.

Пошаговое объяснение: Щоб нерівність була правильною, потрібно, щоб значення y були менші за 7.

Наприклад:

Якщо y = 6, то 40000 * 6 = 240000 < 280000 (нерівність правильна).

Якщо y = 5, то 40000 * 5 = 200000 < 280000 (нерівність правильна).

Якщо y = 4, то 40000 * 4 = 160000 < 280000 (нерівність правильна).

Ответ: Отже, три приклади правильних значень у: 6, 5, 4.