ширина прямокутника на 5,8 дм менше за його довжину. Обчисліть площу (у дм²) прямокутника, якщо

його периметр дорівнює 31,6 дм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Елизавета.

Ответ:

31,6-5,8=25,8(дм)довжина

5,8•31,6=183,28(дм)площа