1) 9×(х-2)= -5ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ НАДО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михно Діма.

Ответ: Рівняння таке: 9*(x-2) = -5.

Ми можемо почати зі спрощення лівої частини рівняння:

9*(x-2) = 9x - 18

Тепер ми маємо:

9x - 18 = -5

Ми можемо знайти x, додавши 18 до обох частин рівняння:

9x = 13

Нарешті, ми можемо виділити x, поділивши обидві частини рівняння на 9:

х = 13/9

Тому розв’язком є ​​x = 13/9

Пошаговое объяснение: