2. Довжина прямокутника дорівнює 24 дм, а його площа – 150,6 дм². Знайдіть ширину прямокутника

,можете дать ответ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.
Розв’язання
150,6:24=6,275(дм)-ширина прямокутника;
Відповідь:ширина прямокутника буде дорівнювати 6,275 дм.
Надеюсь помогла))
Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

За формулою для площі прямокутника:

Площа = Довжина x Ширина

Дано довжину прямокутника L = 24 дм та його площу S = 150,6 дм².

Знайдемо ширину прямокутника W:

W = S / L

W = 150,6 / 24

W ≈ 6,275

Отже, ширина прямокутника дорівнює близько 6,275 дм (або 62,75 см, якщо перевести в сантиметри).