БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДОМОМОЖІТЬ. СРОЧНО!!!!!!! На свято клас прикрасили повітряними

кульками, з яких 1/6 частина - жовті, 8/15 - червоні, синіх було на 10 менше, ніж червоних, а зелених - три. Який процент усіх кульок склали жовті і червоні кульки?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Ваня.

Жовтих: 1/6 * (1-8/15-1-3) * 100% = 5%

Червоних: 8/15 * 100% = 53.33...% (округлюємо до 2 десяткових знаків)

Синіх: 53.33...% - 10 - 3 = 40.33...%

Зелених: 3%

Тепер знайдемо загальну кількість жовтих та червоних кульок:

Жовтих: 5% * 100 = 5

Червоних: 53.33...% * 100 = 53.33... (округлюємо до 2 десяткових знаків)

Загалом жовтих та червоних кульок 5 + 53.33... = 58.33..., а загалом усіх кульок 1 + 8/15 = 1.53. Щоб знайти відсоток жовтих та червоних кульок, потрібно поділити їх кількість на загальну кількість і помножити на 100%:

(58.33... / 1.53) * 100% ≈ 38.16%

Отже, приблизно 38.16% усіх кульок складають жовті та червоні кульки.