Човен рухався 3 год за течією річки і 4,5 год проти течії. Який шлях пройшов човен, якщо його

власна швидкість 40 км/год, а швидкість течії становить 5 % від власної швид- кості човна? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

Ответ:

297ки

Пошаговое объяснение:

5% = 5 : 100 = 0,05

1) 40 * 0,05 = 2 (км/ч) - скорость течения реки

2) 40 + 2 = 42 (км/ч) - скорость лодки по течению

3) 40 - 2 = 38 (км/ч) - скорость лодки против течения реки

4) 3 * 42 = 126 (км) - проплыла лодка за 3 часа по течению реки

5) 4,5 * 38 = 171 (км) - проплыла лодка за 4,5 часа против течения реки

6) 126 + 171 = 297 (км) - проплыла лодка всего