-4,16:0,4-7/9*2 4/7=. 2,8*(-3)-5,6:(-4)=


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.

Ответ:

Перший розрахунок:

4,16:0,4-7/9*2 = 10.4 - 1.56 ≈ 8.84

Отже, результат першого розрахунку дорівнює близько 8.84.

Другий розрахунок:

2,8*(-3)-5,6:(-4) = -8.4 - 1.4 = -9.8

Отже, результат другого розрахунку дорівнює -9.8.