Допоможіть будь ласка! Срочнннооо!!!!! В 100 г телячої печінки міститься 8 мг заліза. Скільки

заліза містить така ж маса квасолі, якщо вона становить 75% від його кількості в печінці?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Арина.

Ответ:

Знайдемо масу квасолі, що міститься в 100 г телячої печінки:

Маса квасолі = 75% * 100 г = 0.75 * 100 г = 75 г

Тепер знайдемо, скільки заліза міститься в такій ж масі квасолі:

Заліза в 100 г печінки = 8 мг

Заліза в 1 г печінки = 8 мг / 100 г = 0.08 мг/г

Заліза в 75 г квасолі = 0.08 мг/г * 75 г = 6 мг

Отже, в такій ж масі квасолі міститься 6 мг заліза.

Пошаговое объяснение:

сервис бистро и правильно!

Отвечает Ознобишина Кристина.

Ответ:

Маса квасолі = 75% * 100 г = 0.75 * 100 г = 75 г

Заліза у 100 г печінки = 8 мг

Заліза в 1 г печінки = 8 мг/100 г = 0.08 мг/г

Заліза 75 г квасолі = 0.08 мг/г * 75 г = 6 мг

6 мг заліза.

Пошаговое объяснение: