За 2,4 год група юних орнітологів пройшла 7,2 км. Скільки кілометрів пройде група з тією ж

швидкістю за 1,6 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шухевич Максим.

Пошаговое объяснение:

1) 7.2:2:4=3 (км/час)

2)1.6*3=4.8(км)

ответ 4.8 км