Помогитеееее! Запиши число у вигляді суми розрядних доданків а) 7,49 б) 70,105 в) 876,2032


Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.
А) 7,49 = 7 + 0,49 (0,49 = 4/10 + 9/100)

б) 70,105 = 70 + 0,105 (0,105 = 1/10 + 0,05)

в) 876,2032 = 800 + 70 + 6 + 0,2 + 0,003 + 0,0002 (0,2 = 2/10, 0,003 = 3/1000, 0,0002 = 2/10000)