У стані спокою людина вдихає за один раз 0,5 л повітря; під час повільної ходьби – у 2,4 рази

більше; під час швидкої ходьби – в 1,5 рази більше, ніж під час повільної. Скільки повітря вдихає людина в кожному з названих випадків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Железняков Алексей.

Ответ:

під час повільної ходьби – 1,2 л
під час швидкої ходьби – 1,8 л

Пошаговое объяснение:

під час повільної ходьби – 0,5 · 2,4 = 1,2 л
під час швидкої ходьби – 1,2 · 1,5 =  1,8 л

Отвечает Сарсентаева Нурсулу.

Ответ:

1)0,5×2,4=1,2(л)- вдихає людина під час повільної ходьби.

2)1,2×1,5=1,8(л)

Відповідь: 1,2 л повітря вдихає людина під час повільної ходьби і 1,8 л людина вдихає під час швидкої ходьби.