ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! Обчисліть , використовуючи РОЗПОДІЛЬНУ ВЛАСТИВІСТЬ МНОЖЕННЯ: 2/3 · (−1,57)

+ 2/3 · (−1,43) = Не підведіть будь ласка! Буду вдячна!

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Егор.

Ответ:

2/3 • ( -1,57) + 2/3• (-1,43)=2/3•(-1,57-1,43)=-2