Катер рухався 3 год проти течії ріки. Який шлях подолав катер, його ЯКЩО власна швидкість 15

км/год, а течії ріки швидкість 2 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацун Анастасія.

Швидкість катера відносно води буде 15 - 2 = 13 км/год (так як він проти течії).

За три роки катер подолав шлях, що дорівнює швидкості помноженій на час:

шлях = швидкість * час = 13 км/год * 3 год = 39 км.

Отже, катер подолав 39 км проти течії ріки.

Отвечает Сабитовна Жайна.

Відповідь: 39 км

Покрокове пояснення:

1) 15-2=13(км\год)-швидкість проти течії

2) 13*3=39(км)- подолав проти течії

Вираз : (15-2)*3=39(км)

ВІдповідь: 39 км