У двох кошиках було порівну яблук після того як з першого кошика взяли 10 яблук а з другого - 20,

то у першому кошику яблук залишилось утричі більше ніж у другому скільки яблук було в кожному кошику спочатку?? розв'язок записати рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Рома.

Позначимо кількість яблук у кожному кошику спочатку як "х". Після взяття 10 яблук з першого кошика у ньому залишиться "х-10" яблук, а після взяття 20 яблук з другого кошика у ньому залишиться "х-20" яблук.

За умовою задачі, кількість яблук у першому кошику після взяття є утричі більшою, ніж кількість яблук у другому кошику після взяття, тобто:

х - 10 = 3(х - 20)

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

х - 10 = 3х - 60

2х = 50

х = 25

Отже, у кожному кошику було по 25 яблук спочатку.