1234. Упростите выражение ба - 200 при a 121(1 (m - n) и b = 0,5(m + n).​


Ответы на вопрос

Отвечает Теплова Ксения.

Ответ:

Замінюємо значення a і b, використовуючи дані з умови задачі:

ba - 200 = (0,5(m + n))·121(1(m - n)) - 200

Займаємося спрощенням виразу у дужках:

(0,5(m + n))·121(1(m - n)) = 60,5(m + n)(m - n) = 60,5(m² - n²)

Підставляємо дані значення m і n:

60,5(m² - n²) - 200 = 60,5((5)² - (2)²) - 200 = 60,5(21) - 200 = 1240,5 - 200 = 1040,5

Отже, ба - 200 дорівнює 1040,5 після спрощення виразу.

Пошаговое объяснение:

Будь добр ответь как лудшый ответ