Будь ласка допоможіть даю 30 балів розв'язати рівняння 1,7(28-х)=1,4(28+х)+22


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

1,7(28-х) = 1,4(28+х) + 22

47,6 - 1,7х = 39,2 + 1,4х + 22

47,6 - 1,7х = 61,2 + 1,4х

47,6 - 61,2 = 1,4х + 1,7х

-13,6 = 3,1х

х = -13,6 / 3,1 ≈ -4,39