-2 1/8:(-4 1/4)=..дуже треба, будь ласка допоможіть!!


Ответы на вопрос

Отвечает Sladkova Milana.

Ответ:

.................

Пошаговое объяснение:

........,.........


Отвечает Шляпникова Виктория.

-2 1/8:(-4 1/4) (переводимо в неправильний дріб)= -17/8 : (-17/4)(щоб розв'язати цей вираз, треба перевернути другий дріб та змінити знаки)= 17/8 • 4/17(скорочуємо)= 1/2 (0,5)

Відповідь: 1/2 (0,5)