Дано: ДАВС, АВ=√3 см; <A=30°; C = 60°. Знайдіть ВС.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.
6
По теоремі о сумі кутів трикутника кут В=180-60-30=90, тому цей трикутник прямокутний
Cos C= cos 30=BC/AC
sin C= sin30= AB/AC, AC=sin 30=4крень 3
ВС =sos30* AC=3/2*4/3 = 12/2=6