СРОЧНО На тарілці лежало 20 слив. Вінні-Пух з'їв 5 слив, П'ятачок - 4 сливи, а віслючок Іа-Іа - 8

слив. Яку частину слив з'їли друзі? Яка частина залишилася? Допоможіть розв'язати виразом

Ответы на вопрос

Отвечает Гай Саша.

Відповідь:

Всього друзі з'їли 5 + 4 + 8 = 17 слив. Щоб знайти частину від усього, що з'їли друзі, потрібно розділити кількість з'їдених слив на загальну кількість слив:

частка = кількість з'їдених слив / загальна кількість слив

частка = 17 / 20

частка = 0.85

Отже, друзі з'їли 85% слив, які лежали на тарілці.

Щоб знайти частину залишку слив, потрібно віднімати кількість з'їдених слив від загальної кількості:

частка = залишок слив / загальна кількість слив

частка = (20 - 17) / 20

частка = 0.15

Отже, залишилось 15% слив.

Покрокове пояснення: