Ребро куба, виготовленого з міді, дорівнює 6 см. Знайди масу куба, якщо маса 1 см3 становить 9 г.

Поясни розв'язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Люманова Карина.

Ответ:

Щоб знайти масу куба, спочатку потрібно обчислити його об'єм, а потім помножити об'єм на масу 1 см³ міді.

Об'єм куба можна знайти за формулою V = a³, де V - об'єм куба, а - довжина ребра куба. У нашому випадку a = 6 см.

V = 6³ = 6 * 6 * 6 = 216 см³

Тепер, знаючи об'єм куба, можемо знайти його масу, помноживши об'єм на масу 1 см³ міді:

Маса куба = об'єм куба * маса 1 см³ міді = 216 см³ * 9 г/см³ = 1944 г

Отже, маса куба з міді становить 1944 грами.

Пошаговое объяснение:

лучший ответ прошв