Знайти координати точок перетину з осями координат графіка рівняння: y=2x-1


Ответы на вопрос

Отвечает Глотиков Саша.
C ОУ
х=0 ; y=2*0-1=-1
(0;-1)
c ОХ
у=0 ; 2x-1=0
2x=1
x=1/2=0.5
(0.5;0)