У першій книжці 128стор.у другій -у 2 рази менше,а в третій-у 4 рази менше,ніж у другій.У скільки

разів більше сторінок у першій книжці,ніж у третій?

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанов Артем.
1) 128:2=64(ст) у другій книжці
2) 64:4=16(ст) у третій книжці
3) 128:16=8(р)
Відповідь: у першій книжці у 8 разів більше сторінок, ніж в першій.
надіюсь допомогла)
Отвечает Курбангалеева Алина.

Удалите этот ответ, не правильно сделал.