З двох пунктів, відстань між якими 22,25 км одночасно назустріч один одному вийшли два пішоходи.

Швидкість одного з них дорівнює 4,2 км/год, що на 0,5 км/год менше ніж швидкість другого. Через скільки годин пішоходи зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Женя.

Ответ:

Через 2,5 год.

Пошаговое объяснение:

1) 4,2+0,5=4,7(км/год) - Швидкість другого пішохода.

2) 4,2+4,7=8,9(км) - Пройдуть два пішоходи за годину на зустріч один одному.

3) 22,25:8,9=2,5(год)

Відповідь: 2,5 год