Визнач, який із дробів ближче до одиниці і порівняй ïх. 25/24?24/25​


Ответы на вопрос

Отвечает Малова Катя.

Ответ:

Щоб порівняти ці дроби, можна перевести їх до десяткової форми. Для цього потрібно поділити чисельник на знаменник.

Для дробу 25/24:

25 ÷ 24 ≈ 1,0416666

Для дробу 24/25:

24 ÷ 25 = 0,96

Отже, 24/25 ближче до одиниці, ніж 25/24.

Пошаговое объяснение:

Щоб порівняти ці дроби, можна перевести їх до десяткової форми. Для цього потрібно поділити чисельник на знаменник.

Для дробу 25/24:

25 ÷ 24 ≈ 1,0416666

Для дробу 24/25:

24 ÷ 25 = 0,96

Отже, 24/25 ближче до одиниці, ніж 25/24.

Отвечает Елисеев Ваня.

Ответ:

 \frac{25}{24}  \geqslant  \frac{24}{25}

24/25 ближче до одиниці.