Будь ласка допоможіть даю, 20 балів! За перший день Василько прочитав 25% книжки, за другий 68%

остачі, а за третій решту 96.Склільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Серкбек Нұрғиса.

Ответ: 400

Пошаговое объяснение:

1)100-25=75% прочитав за другий та третій дні

2)75*0,68= 51% прочитав за другий день

3)100-25-51=24% прочитав за третій день

4)96:0,24=400 всього сторінок