Задание 4 (26 баллов). Виктор взял кредит в банке на 3 месяца на сумму 80 000 р всего кредита, а во

второй - 120 % от выплаты в первый м Домашнюю работу можно загрузить в следующих форматах: jp Другие типы файлов можно архивировать и загружать в форма Размер файла не должен превышать 100 МБ. Максимальное ка Отправьте файлы с решением, воспользовавшись формой загр​

Ответы на вопрос

Отвечает Мез Элеонора.

Відповідь:

ПокрокПеред тим, як розв'язувати цю задачу, варто з'ясувати, що саме мається на увазі під "120% від выплаты в первый месяц". Якщо мова йде про проценти від суми боргу, то воно може бути розраховане за формулою:

120% * 80 000 грн = (120/100) * 80 000 р = 96 000 грн.

Отже, в другий місяць Віктор повинен сплатити 96 000 грн.

Тепер розглянемо розрахунок загальної суми, яку потрібно повернути за кредит після трьох місяців. Нехай r - це щомісячна процентна ставка, а S - загальна сума, яку потрібно повернути.

Тоді, за формулою ануїтетного кредиту, маємо:

S = (80000 + 96000*(1+r) + 96000*(1+r)^2) / (1+r)^3

Враховуючи, що кредит був взятий на 3 місяці, ми повинні розв'язати це рівняння для r, щоб знайти місячну процентну ставку. Далі можемо підставити отриману значення r у формулу для S і знайти загальну суму, яку потрібно повернути.

Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо r = 0.09381 (або 9.381%). Підставляючи це значення у формулу для S, маємо:

S = (80000 + 96000*(1+0.09381) + 96000*(1+0.09381)^2) / (1+0.09381)^3 = 104 096.32 грн.

Отже, загальна сума, яку Віктор повинен повернути через 3 місяці, складає 104 096.32 грн.ове пояснення: