Учням класу роздали подарунки, у які порівну розклали 48 апельсинів і 72 мандарини. Скільки учнів у

класі, якщо відомо, що їх більше ніж 20?

Ответы на вопрос

Отвечает Листратенко Ксения.

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел

НОД (48; 72) = 24

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

72 = 2 * 2 * 2 * 3 * 3

НОД (48; 72) = 2 * 2 * 2 * 3 = 24

24 ученика в классе