3. У класі 25 учнiв, iз них 22 учнi займаються спортом. Який відсоток усiх учнiв класу становлять

спортсмени?​

Ответы на вопрос

Отвечает Витвицкий Мирослав.

Ответ:

Кількість учнів, які займаються спортом, дорівнює 22. Щоб знайти відсоток цих учнів в класі, ми повинні розділити кількість спортсменів на загальну кількість учнів в класі та помножити на 100%.

Отже, відсоток учнів класу, які займаються спортом, дорівнює:

2225×100%=88%2522×100%=88%

Отже, 88% учнів класу займаються спортом.

Пошаговое объяснение:

88%

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 88 % учнів спортсмени

Пошаговое объяснение:

25 учнів - 100%

22 учнів - ?%

1) 100 / 25 = 4

2) 4 * 22 = 88