Розв'яжіть будь ласка приклад 8 7/16 + 3 3/10


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Арина.

Ответ: 11 10/26

Пошаговое объяснение: Сначало добавляем целые 8+3=11 затем верхние числа у дробей 7+3=10 теперь нижние 16+10=26 чтоб было легче добавлять 10+10=20 и 6 – 20+6=26. Теперь добавляем все что решали 11 целых 10 и 26 тоесть ответ - 11 10/26.


Отвечает Кибербуллинг Инна.

Відповідь:

Щоб додати дроби, необхідно спочатку знайти спільний знаменник. У цьому випадку можна взяти спільний знаменник рівний 160, оскільки 16 і 10 діляться націло на 160. Потім знаходимо еквівалентні дроби зі знаменником 160 і додаємо чисельники.

8 7/16 + 3 3/10 = (8 * 16 + 7) / 16 + (3 * 10 + 3) / 10 (переводимо змішані дроби в неправильні)

= 135 / 16 + 33 / 10 (зводимо до спільного знаменника)

= (135 * 10) / (16 * 10) + (33 * 16) / (10 * 16) (знаходимо еквівалентні дроби)

= 1350 / 160 + 528 / 160 (додаємо чисельники)

= 1878 / 160 (скорочуємо дріб, якщо можливо)

= 11 118/160 (переводимо у змішаний дріб)

Отже,

8 7/16 + 3 3/10 = 11 118/160

або

8 7/16 + 3 3/10 = 11 69/80 (якщо потрібно перевести у неправильний дріб)

Покрокове пояснення: