№ 1 З міста в одному напрямі одночасно вийшли два поїзди. Швидкість одного з них становила 63,8

км/год, а другого 57,4 км/год. Якою буде відстань між поїздами через 6 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Андрей.

Ответ:38.4км

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цієї задачі необхідно скористатися формулою:

відстань = швидкість × час

Для першого поїзда відстань, яку він пройде через 6 год, дорівнює:

63,8 км/год × 6 год = 382,8 км

Для другого поїзда відстань, яку він пройде через 6 год, дорівнює:

57,4 км/год × 6 год = 344,4 км

Отже, відстань між поїздами через 6 год дорівнює різниці відстаней, яку пройшли обидва поїзда:

382,8 км - 344,4 км = 38,4 км

Таким чином, відстань між поїздами через 6 год становитиме 38,4 км.

Отвечает Андреева Настя.

67+61=128(км/год)- швидкість 1 і 2

128*5=640(км)- між ними

Відповідь:640 км.

♡~УДАЧИ~