За 3 альбоми заплатили 36 грн., а за 8 олiвцiв - 40 грн. скільки потрібно коштів, щоб купа 20

альбомів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.

Відповідь:

120 грн потрібно щоб купити 20 альбомів

Розв'язання:

1)36:6=6(грн)—заплатили за 1 альбом;

2)6×20=120(грн)

Відповідь:120 грн потрібно щоб купити 20 альбомів.

8 олівців-40 грн ми не використовуємо тому що це дані які не потрібні щоб знайти відповідь до задачі