ЗАДАЧА: 36% учнів класу складають хлопці. Скільки відсотків класу складають дівчата? Скільки дівчат

в класі якщо всього учнів 25? СРОЧНО СДАВАТЬ ЧЕРЕЗ 26 МИН

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Екатерина.

Ответ: 64% = 16 дівчат

Пошаговое объяснение:

100 - 36 = 64(%)

25/100 = 0,25 - 1%

0,25*64 = 9