Моторний човен проплив 93,08 км за течією річки і 101,06 км проти течії. За скільки часу човен

пропливе увесь шлях, Якщо його власна швидкість дорівнює 34,2 км/год, а швидкість течії – 1,6 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Александра.

Ответ:

1)34,2+1,6=35,8(км/ч)-скорость по течению.

2)34,2-1,6=32,6(км/ч)-скорость против течения.

3)93,08:35,8=2,6(ч)-плыл по течению.

4)101,06:32,6=3,1(ч)-плыл против течения.