1. Обчисли. O a) 25 % від 20: б) 15 % вiд 100: 2. Знайди число, якщо: a) 50 % його дорівнюють 23:

б) 10% його дорівнюють 7:​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогатых Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 0,25 * 20 = 5

б) 0,15*100 = 15

а) 23/0,5 = 46

б) 7/0,1 = 70