Обчислив використовуючи зручний спосіб 0,5 × 48,6 × 0,8 та 0,5× 2,8 ×2 будьласка дуже потрібно​


Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Дима.

Пошаговое объяснение:

0,5 * 48,6 * 0,8 = (0,5 * 0,8) * 48,6 = 0,4 * 48,6 = 19,44

0,5 * 2,8 * 2 = (0,5 * 2) * 2,8 = 1 * 2,8 = 2,8