ПИТАННЯ: 2/6 Знайди число 12% якого становить 78 6,5 650 93,6 9.36​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Саша.

Ответ:

650

78 : 12% • 100% = 650

650 - 100%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Маракулин Родион.

Для знаходження числа, яке становить 12% від заданого числа, потрібно поділити задане число на 12% (або 0,12).

Щоб знайти число, яке становить 12% від 78, потрібно розділити 78 на 0,12:

78 / 0,12 = 650.

Щоб знайти число, яке становить 12% від 6,5, потрібно розділити 6,5 на 0,12:

6,5 / 0,12 ≈ 54,17.

Щоб знайти число, яке становить 12% від 650, потрібно розділити 650 на 0,12:

650 / 0,12 = 5416,67.

Щоб знайти число, яке становить 12% від 93,6, потрібно розділити 93,6 на 0,12:

93,6 / 0,12 = 780.

Щоб знайти число, яке становить 12% від 9,36, потрібно розділити 9,36 на 0,12:

9,36 / 0,12 = 78.

Таким чином, числа, які становлять 12% від заданих чисел, є:

78, 54,17, 5416,67, 780, 78.