Після того, як тракторист зорав 70 % поля, йому залишилося зорати 24 га. Яка площа всього поля?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дульцева Ева.

Відповідь:

Все поле - 100%

Тоді 24га = 100% - 70%

24га = 30%

Нехай площа поля = х

x - 100%

24га - 30%

х = (24 · 100) : 30 = 2400 : 30 = 80(га)

Відповідь: 80га.

Покрокове пояснення: